0
0
0
0

Witamy w hotelu


Ambasador ChojnyPoznaj Hotel Ambasador Chojny ✰✰✰

Wyjątkowa Lokalizacja


 

Hotel Ambasador Chojny Łódź *** położony jest w parku przy stawach Jana w południowej części Łodzi w odległości 150 metrów od głównej trasy Łódź - Katowice. Malownicze, spokojne położenie a jednocześnie szybka możliwość dotarcia do Centrum miasta - atuty te doceniają zarówno goście biznesowi jak również turyści. Klimatyzowany hotel posiada 115 pokoi, restauracje, sale bankietową, 7 sal konferencyjnych, centrum rekreacji: 2 baseny, sauny, jacuzzi. Nasza restauracja specailzuje się w organizacji bankietów i przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny. Parking hotelowy jest monitorowany, bezpłatny.

 

Komfort i wygoda

POKOJE I APARTAMENTY


Hotel oferuje 115 klimatyzowanych pokoi. Zapraszamy do pokoi jedno, dwu i trzy osobowych, a także do apartamentów. Posiadamy pokoje w wersji ekonomicznej, a także takie o podwyższonym standardzie.
Wysoki standard

CENTRUM KONFERENCYJNE


W naszym hotelu znajduje się siedem sal konferencyjnych. Największa sala pomieści 150 osób, najmniejsza 12 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny a nasza obsługa zapewni prawidłowy przebieg każdej imprezy – spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji.
Wyśmienita kuchnia

RESTAURACJA I SALE BANKIETOWE


Zaprasza do restauracji głównej z tarasem zewnętrznym. Serwujemy tutaj posiłki kuchni polskiej i międzynarodowej. Nasz hotel specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych: bankiety, wesela, komunie i inne. 
Spa & Wellness

STREFA RELAXU


Wizyta w naszym Centrum SPA&Wellness jest wymarzonym spędzeniem czasu jak i dobrym sposobem na zakończenie każdego dnia, zarówno tego aktywnego, jak i tego obfitującego w spotkania i konferencje. W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą się odprężyć.