0


Spa & Wellness


Wizyta w naszym Centrum SPA&Wellness jest wymarzonym spędzeniem czasu jak i dobrym sposobem na zakończenie każdego dnia, zarówno tego aktywnego, jak i tego obfitującego w spotkania i konferencje. W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą się odprężyć. Czeka na Państwa duży wybór atrakcji: basen, jacuzzi, sauny suche i parowa, gabinet: masażu i kosmetyczny oraz zabiegi typu wellness w kapsule spa cosmetics.

Posiadamy profesjonalne - nowoczesne urządzenia i kapsułę do zabiegów upiększających i wyszczuplających na ciało i twarz.

 

SPA & Wellness

Basen, Sauny, Jacuzzi, Siłownia


Nasz hotel posiada 2 baseny - basen wewnętrzny otwarty całorocznie oraz zewnętrzny czynny w miesiącach letnich. Kąpiele w basenie oraz jacuzzi przyniosą Państwu prawdziwe odprężenie. Mogą Państwo również skorzystać z dobroczynnego działania sauny fińskiej, parowej oraz całego pakietu zabiegów.  
SPA & Wellness

Zabiegi na twarz


Wszystkich spragnionych poprawić swój wygląd i odświeżyć twarz zapraszamy do naszych gabinetów zabiegowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt pozwalający na wykonywanie kompleksowych usług kosmetycznych. Zabiegi przynoszą widoczne rezultaty i znaczną poprawę urody. Misją naszego SPA jest spełnianie marzeń i życzeń klientów.
SPA & Wellness

Zabiegi na ciało


Filozofia naszego Centrum SPA&Wellness polega na kompleksowym i indywidualnym podejściu do każdego gościa. Naszym przesłaniem jest troska o dobre i wyjątkowe samopoczucie odwiedzających nas osób.
SPA & Wellness

Masaż


Jeśli pragniesz odzyskać pełną harmonię ciała i duszy to właśnie tu w naszym Centrum SPA&Wellness w atmosferze spokoju i ciszy będziesz mógł oddać się przyjemnościom, kojącym masażom wyszczuplającym i upiększającym, odzyskując tym samym spokój ducha, równowagę oraz siły witalne. Dlatego też w magicznej atmosferze zapewnimy Tobie niepowtarzalne wspomnienia.
SPA & Wellness

Kapsuła SPA


Dzięki wielofunkcyjności kapsuly SPA każdy znajdzie coś dla siebie. Zabiegi w kapsule SPA: sauna INFRA RED, sauna parowa, koloroterapia, ozonoterapia, hydroterapia ( kąpieli, masaż podwodny, hydromasaż). Program wybierany według potrzeb klienta i jest łączony z odpowiednim rytuałem SPA.
SPA & Wellness

Terapie SPA


Oferujemy w tej kategorii szereg ceremonii na ciało – jest to połączenie peelingu, maski z otuleniem i masażem całego ciała z możliwością zamiany body wrappingu na kąpiel albo masaż podwodny, saunę parową albo innego programu KAPSUŁY SPA.
SPA & Wellness

AQUA AEROBIK


Aqua aerobik to forma zajęć fitness w wodzie. Zajęcia w zakresie rekreacji ruchowej w wodzie w grupach zorganizowanych prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów AQUA AEROBIKU.