SPA &
RELAKS

We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz więcej zapracowanych osób pragnąc utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną, szuka sposobu relaksu, rekreacji, dbania o własne ciało i samopoczucie, jakie daje właśnie SPA. Odnowa biologiczna w naszym gabinecie SPA to wyjątkowe przeżycie dla osób wymagających usług na najwyższym poziomie.

STREFA
BASENOWA

Na naszych gości czeka całoroczny basen wewnętrzny o dł. 20m. W strefie basenowej zlokalizowane są też dwie sauny. Sauna parowa i sauna sucha pozwolą skosztować odrobiny luksusu skandynawskich saun słynnych na całym świecie. 

SALA
FITNESS & SQUASH

Nowością w naszej ofercie jest sala do Squasha.Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni profesjonalny kort do squasha, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych miłośników tego spotru.  Szczegóły w recepcji hotelu.

Czytaj więcej

ZABIEGI & 
MASAŻE

Odnowa biologiczna w naszym gabinecie SPA to wyjątkowe przeżycie dla osób wymagających usług na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne, a nasz wykwalifikowany personel zaopiekuje się Państwem w sposób wyjątkowy.