0


SPA & RELAKS


We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz więcej zapracowanych osób pragnąc utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną, szuka sposobu relaksu, rekreacji, dbania o własne ciało i samopoczucie, jakie daje właśnie SPA. Odnowa biologiczna w naszym gabinecie SPA to wyjątkowe przeżycie dla osób wymagających usług na najwyższym poziomie. 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 798 817 297

Odrobina luksusu

Strefa basenowa


Na naszych gości czeka całoroczny basen wewnętrzny o dł. 20m. W strefie basenowej zlokalizowane są też dwie sauny. Sauna parowa i sauna sucha pozwolą skosztować odrobiny luksusu skandynawskich saun słynnych na całym świecie.
Coś dla miłośników sportu

SALA FITNESS & SQUASH


Nowością w naszej ofercie jest sala do Squasha.Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni profesjonalny kort do squasha, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych miłośników tego spotru. Szczegóły w recepcji SPA.
Odnowa biologiczna

ZABIEGI & MASAŻE


Odnowa biologiczna w naszym gabinecie SPA to wyjątkowe przeżycie dla osób wymagających usług na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne, a nasz wykwalifikowany personel zaopiekuje się Państwem w sposób wyjątkowy.