GASTRONOMIA

Restauracja, Sala Klubowa, Drink Bar, to wszystko znajdziesz w naszym hotelu. Jesteśmy po to, aby Państwa chwile spędzone w naszym hotelu były wyjątkowe. Do Waszej dyspozycji oddajemy strefę gastronomiczną rozbudowaną o sale klubową i przestrzeń na imprezy grupowe.Wszystko po to, aby spotkania Waszych gości były wyjątkowe.

Poznaj nas

Restauracja
Ambasador Premium

W restauracji Hotelu Ambasador Premium, promujemy kuchnię europejską z akcentami kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Niebanalne połączenia składników i świeże produkty używane w naszej restauracji zaspokoją oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających gości. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do baru

Sala
Klubowa - Bar

Sala Klubowa, DrinkBar, Kręgielnia i Sala taneczna to strefa relaksu dla naszych gości. To tutaj możecie Państwo spokojnie odpocząć po całym dniu pracy przy wyjątkowym drinku, czy też zagrać w kręgle. Sala Klubowa to nieformalne miejsce spotkań i strefa relaksu.

Czytaj więcej

Wiemy, że dla Ciebie to ważne...

Imprezy 
Grupowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty Imprezy Grupowe. To usługa polegająca na kompleksowej organizacji Państwa wydarzeń okolicznościowych. Państwa ślub, jubileusz, urodziny to dla nas najważniejsze wydarzenie, które zorganizujemy specjalnie dla Was.

sprawdź szczegóły