Witamy w hotelu


Ambasador PremiumPoznaj Hotel Ambasador Premium ✰✰✰✰

Wyjątkowa Lokalizacja


 

Hotel Ambasador Premium został oddany do użytku w 2017r. Położony jest w centrum Łodzi, około 5 minut spacerem od ulicy Piotrkowskiej oraz od Nowego Centrum Łodzi i Stacji Łódź-Fabryczna. Hotel posiada parking na 230 samochodów. 

 

Komfort i wygoda

Pokoje i Apartamenty


Hotel Ambasador Premium posiada 187 pokoi 1 i 2 osobowych oraz 18 apartamentów. Wyposażając pokoje staraliśmy się zadbać o każdy szczegół a wyposażenie wybieraliśmy z najwyższej jakości materiałów. Zadbaliśmy o komfort i Państwa wygodę aby po nocy spędzonej w naszym hotelu czuli się Państwo wypoczęci i odprężeni.
Nowoczesność

CENTRUM KONFERENCYJNE


Posiadamy 17 sal konferencyjnych (wielofunkcyjnych) mieszczących się na piętrach: pierwszym i drugim. Największa sala Europejska ma możliwość podziału na 2 części i dostosowana jest do organizacji nie tylko konferencji, ale również bankietów.
Wyśmienita kuchnia

Restauracja i sale bankietowe


Restauracja, Sala Klubowa, Drink Bar, to wszystko znajdziesz w naszym hotelu. Jesteśmy po to, aby Państwa chwile spędzone w naszym hotelu były wyjątkowe. Do Waszej dyspozycji oddajemy strefę gastronomiczną rozbudowaną o sale klubową i przestrzeń na imprezy grupowe.Wszystko po to, aby spotkania Waszych gości były wyjątkowe.
Świetna zabawa

Sala klubowa z kręgielnią


160 miejsc siedzących
kręgielnia z 3 torami
sala taneczna
bilard i piłkarzyki
nowatorskie drinki barmanów
idealne miejsce do spotkań i imprez w luźnym klimacie
Spa & Wellness

Strefa relaxu


basen o długości 20 m
2 sauny (sucha i sucho - parowa)
sala fitness
sala do squasha
gabinety masażu i kosmetyczny