0


AQUA AEROBIK


 

Aqua aerobik to forma zajęć fitness w wodzie. Zajęcia w zakresie rekreacji ruchowej w wodzie w grupach zorganizowanych prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów AQUA AEROBIKU.

Są to zajęcia, które nie wymagają od uczestników umiejętności pływania i dużej sprawności fizycznej. W zajęciach wykorzystywane są przybory pozwalające na swobodne unoszenie się na powierzchni wody typu  makarony piankowe .

Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i elongacji kręgosłupa, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy. Zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe, pozwala na wykonanie ruchów z pełną amplitudą. Umożliwia wzmocnienie gorsetu mięśniowego dzięki ćwiczeniom wzmacniającym wykonywanym z wykorzystaniem oporu wody oraz jej siły wyporu.

Zajęcia aqua aerobiku mają szereg zalet, gdyż ćwiczenia tu wykonywane nie obciążając kręgosłupa i stawów modelują sylwetkę, ujędrniają ciało oraz wspaniale relaksują.

Aqua aerobik jest wskazany dla każdego, a w szczególności ze względu na swoje zalety dla osób z nadwagą lub mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami.

 


 

Cennik zajęć:

Aqua Aerobic - wejście jednorazowe 22zł

Aqua Aerobic - karnet 4 wejścia - 80zł

Aqua Aerobic - karnet 8 wejść  - 145zł

W cenę wliczone 45 minut zajęć, 15 minut czasu wolnego na basenie z saunami, jacuzzi, siłownią oraz 15 minut na przebranie.

Karnety ważne są przez 6 tygodni.

 

Terminy zajęć:

poniedziałek, godz. 20.00

środa, godz. 17.30

 

 

Kontakt: +48 887 406 992

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.