0


IMPREZY & BANKIETY


Elegancki bankiet firmowy…..spotkanie rodzinne lub z przyjaciółmi…..ciekawy i aktywny wieczór w Sali klubowej… Restauracja Premium, Restauracja Centrum, Sala Europejska, Sala Klubowa, inne sale bankietowe … to idealne miejsca do zorganizowania różnego rodzaju przyjęć od małych i kameralnych aż do 400 osób, a nasza obsługa chętnie pomoże przy organizacji i realizacji wydarzenia.

Większość sal posiada swoje tarasy zewnętrzne, które są niewątpliwym atutem podczas imprez.

Hotel Ambasador Centrum serwuje śniadania w Restauracji Centrum. Z pozostałych usług nasi goście mogą skorzystać w połączonym hotelu Ambasador Premium.

 

Poznaj nas

Restauracja Ambasador Premium


W restauracji Hotelu Ambasador Premium, promujemy kuchnię europejską z akcentami kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Niebanalne połączenia składników i świeże produkty używane w naszej restauracji zaspokoją oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających gości.
Zapraszamy do baru

Sala Klubowa - Bar


Sala Klubowa, DrinkBar, Kręgielnia i Sala taneczna to strefa relaksu dla naszych gości. To tutaj możecie Państwo spokojnie odpocząć po całym dniu pracy przy wyjątkowym drinku, czy też zagrać w kręgle. Sala Klubowa to nieformalne miejsce spotkań i strefa relaksu.
Wiemy, że dla Ciebie to ważne...

Imprezy Grupowe


Zapraszamy do skorzystania z oferty Imprezy Grupowe. To usługa polegająca na kompleksowej organizacji Państwa wydarzeń okolicznościowych. Państwa ślub, jubileusz, urodziny to dla nas najważniejsze wydarzenie, które zorganizujemy specjalnie dla Was.